UA-9736616-19
top of page
IMG_5379.jpg

Monitory oddechu
Wyrób medyczny

Bezpieczne użytkowanie.

Teoria Przygotowanie Ikona

Informacja dla rodziców:
Producent zdecydowanie odradza korzystania używanych oddechu zakupionych na rynku wtórnym.
Przy każdej zmianie użytkowania monitora zalecamy przetestowanie urządzenia u producenta.
Postaw na bezpieczeństwo,  wybierz monitor oddechu fabrycznie nowy prosto od producenta

Kotwica 1

ZALECENIA PRODUCENTA:
Przy każdej zmianie użytkownika monitora oddechu przed rozpoczęciem użytkowania należy urządzenie przetestować u producenta lub wskazanego przez producenta autoryzowanego dystrybutora.  Producent dopuszcza użytkowanie sensorów dłuższe niż 2 lata od pierwszego użycia  wyłącznie po przetestowaniu sensorów u producenta lub  wskazanego przez producenta autoryzowanego dystrybutora.  Producent dopuszcza dłuższy niż 3 lata od daty zakupu czas użytkowania pod warunkiem przeprowadzenia wcześniej obowiązkowego testu u producenta lub wskazanego przez niego autoryzowanego dystrybutora.

Podmiot upoważniony przez producenta do czynności serwisowych:  BS Polska M.Sasiak Sp.K  40-594 Katowice ul. Gallusa 12/14a

Dlaczego zakup używanego monitora oddechu nie jest zalecany ?
Monitor oddechu Babysense to wyrób medyczny, który należy używać zgodnie z instrukcją producenta. Decydując się na zakup używanego monitora, nigdy nie mamy pewności, czy poprzedni użytkownik stosował urządzenie zgodnie z zaleceniami producenta (np. odpowiedni montaż, właściwe baterie) oraz czy było prawidłowo przechowywane.

Nie możemy być też pewni, czy urządzenie nie ma uszkodzeń mechanicznych (np. przypadkowe upuszczenie monitora, uszkodzone kable, wtyczki sensora, zalanie bateriami) oraz czy jest w pełni sprawne i działa poprawnie w łóżeczku Twojego dziecka.

Żywotność sensora wynosi około 2 lat, po tym czasie zaleca się wymianę sensorów na nowe. Czułość sensorów może być obniżona po upływie tego okresu. Czas użytkowania jednostki sterującej wynosi 3 lata.

Kupiłam lub dostałam używany monitor oddechu. Jak mogę sprawdzić, czy jest sprawny?
Przed rozpoczęciem używania monitora oddechu z rynku wtórnego, koniecznie przetestuj sprawność urządzenia u producenta. Specjaliści Babysense przetestują zarówno sensory, jak i jednostkę sterującą na specjalnym urządzeniu testującym producenta monitorów Babysense.

Więcej o usłudze testowania na stronie tutaj>

Czy mogę  bezpiecznie używać monitor oddechu Babysense z wypożyczalni monitorów?
Tak, ale tylko jeśli monitor został wypożyczony  u producenta w oficjalnej wypożyczalni monitorów oddechu Babysense. 
Link do wypożyczalni Babysense tutaj >
W oficjalnej wypożyczalni,  przed każdym wypożyczeniem i po zwrocie monitora do wypożyczalni, specjaliści z Babysense testują każdorazowo sprawność urządzenia i przeprowadzają jego dezynfekcję. Masz pewność że urządzenie jest w 100% sprawne, kompletne i posiada aktualną instrukcję użytkowania a doradca producenta Babysense jest do Twojej dyspozycji
Zdecydowanie odradzamy korzystanie z monitorów oddechu z innych niż wypożyczalnia producenta źródeł.
Jeśli już wypożyczyłeś monitor oddechu z innego źródła lub pożyczyłeś od znajomych, koniecznie prześlij urządzenie do nas na testy, zanim rozpoczniesz użytkowanie.

 


Dostałeś, kupiłeś używany monitor oddechu?
Przetestuj go u producenta  przed rozpoczęciem monitorowania.
Chcesz wypożyczyć monitor oddechu?
Sprawdzone i przetestowane monitory tylko w wypożyczalni producenta Babysense 

Teoria Przygotowanie Ikona

TESTOWANIE
używanych monitorów oddechu

 WYPOŻYCZALNIA 
monitorów oddechu Babysense

 

bottom of page