UA-9736616-19
top of page

BABYSENSE 1
Monitor oddechu dla szpitali

Czy wiesz że monitory marki Babysense 

są używane na oddziałach noworodkowych?

Babysense 1- najbardziej rozpoznawalny monitor oddechu dla niemowląt, stosowany w placówkach medycznych na całym świecie.

Monitory Babysense są używane w szpitalach, placówkach medycznych i prywatnych domach na całym świecie.

 

Nasze monitory były testowane klinicznie i posiadają certyfikat medyczny  MDD93/42/ECC.
Babysense od ponad 30 lat produkuje i rozwija bezdotykowe monitory oddechu dla noworodków i niemowląt
Babysense jest używanie w ponad 35 krajach świata.

Szpitale i placówki medyczne zainteresowane zakupem monitorów oddechu Babysense 1 prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Oficjalnym i jedynym uprawnionym podmiotem do sprzedaży i serwisowania monitorów marki Babysense w Polsce jest firma 

BS Polska M.Sasiak Sp.K w Katowicach.

Udało się! Wiadomość dotarła.

Babysense 1 - Gdy czas może oznaczać życie

Babysense jest bardzo czułym bezdotykowym monitorem ruchów oddechowych niemowląt. Teraz rodzice mogą spać spokojnie gdy ich dziecko śpi. Babysense przeznaczony jest do wykrywania ustania oddechu (bezdech) u niemowląt. Stale monitoruje mikroruchy oddechowe przez materac podczas snu i alarmuje opiekunów jeśli oddech ustanie lub będzie nieregularny i płytki dając czas na interwencję. 

 

Babysense jest pierwszym w swoim rodzaju monitorem oddechu na rynku. Wszystkie podobne urządzenia dostępne dziś są wynikiem tego przełomu w rozwoju.

Babysense został opracowany w związku z niebezpieczeństwem jakie może spotkać niemowlę w szpitalu oraz w domu, związane z zespołem nagłej śmierci łóżeczkowej (potocznie SIDS lub śmierć łóżeczkowa). SIDS pozostaje istotną przyczyną śmierci wśród ogólnie zdrowych niemowląt do pierwszego roku życia.

 

Monitor ruchów oddechowych Babysense jest bardzo skuteczny i pomógł chronić juz ponad 600 000 dzieci na całym świecie. Babysense jest istotnym środkiem ochrony, która w połączeniu z zaleceniami bezpiecznego snu zapewnia bezpieczeństwo i spokój opiekunów.

 

Babysense jest zarejestrowanym produktem medycznym klasy IIb, certyfikowanym zgodnie z dyrektywą CE 93/42/EEC. Jest testowany klinicznie i używany w rządowych programach zdrowotnych skierowanych do zapewnienia rodzicom i placówkom medycznym ulepszonych środków radzenia sobie z zagrożeniami związanymi z SIDS.

bottom of page