Jaki materac wybrać do monitora Babysense?

Zaktualizowano: 19 majPlanujesz zakup monitora oddechu Babysense? Nie wiesz jaki materac wybrać? Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze materaca.


Na rynku dostępnych jest wiele modeli materacy dla niemowląt, wybór właściwego już jest dużym wyzwaniem.

Jeśli chcemy dobrać materac odpowiedni do monitora oddechu Babysense, wybór może wydawać się jeszcze bardziej skomplikowany.


Wprost przeciwnie, wybór odpowiedniego materaca do monitora Babysense jest dość łatwy. Monitor Babysense jest zaprojektowany do optymalnej pracy z większością dostępnych na rynku materacy, nie zostały zaobserwowane limity grubości. Monitor oddechu Babysense nie powinien natomiast być używany z materacami piankowymi z tzw. efektem pamięci. Zaś materace z komorami powietrza oraz materace sprężynowe mogą powodować fałszywe alarmy.
Najprostszym wyborem są oczywiście modele materacy z rodziny Babysense AIR - 100% oddychające materace, które redukują ryzyko uduszenia! Specjalnie zaprojektowany wkład materaca DuoSENSE™, zapewnia precyzyjne odwzorowanie ruchów oddechowych dziecka na płytki sensoryczne monitora. W aktualnej ofercie dostępne są trzy modele Babysense AIR Essential , Babysense AIR Original oraz Babysense Original Plus (materac z monitorem oddechu w zestawie). Jeśli wybierzesz materac innej marki i masz wątpliwości czy będzie to odpowiedni materac do monitora Babysense, skontaktuj się z naszym doradcą.
Babysense AIR - 100% oddychający materac dla niemowląt . Redukuje ryzyko uduszenia nawet kiedy dziecko śpi na boku lub brzuszku.

Zobacz wszystkie materace Babysense


W kolejnym wpisie podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze materaca dla niemowląt


288 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie