UA-9736616-19
top of page

Jaki materac wybrać do monitora Babysense?

Zaktualizowano: 4 lip 2023Planujesz zakup monitora oddechu Babysense? Nie wiesz jaki materac wybrać? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze materaca.


Na rynku dostępnych jest wiele modeli materacy dla niemowląt, wybór właściwego jest dużym wyzwaniem.

Jeśli chcemy dobrać materac odpowiedni dla monitora oddechu Babysense, wybór może wydawać się jeszcze bardziej skomplikowany.


Wprost przeciwnie, wybór odpowiedniego materaca do monitora Babysense jest łatwy. Monitor Babysense jest zaprojektowany do optymalnej pracy z większością dostępnych na rynku materacy, nie zostały zaobserwowane limity grubości, które muszą zostać spełnione do jego prawidłowego działania. Monitor oddechu Babysense nie powinien natomiast być używany z materacami piankowymi z tzw. efektem pamięci.
Najprostszym wyborem są oczywiście modele materacy z rodziny Babysense AIR - 100% oddychające materace, które zapewniają swobodny przepływ powietrzna. Specjalnie zaprojektowany wkład materaca DuoSENSE™, nie tylko wspomaga prawidłowe ułożenie dróg oddechowych i doskonałe podparcie dla dziecka, sprawia że materac może być również używany z monitorami oddechu. Dla miłośników delikatnego jak jedwab materiału nowej generacji polecamy materace Babysense BREEZE oraz Babysense LITE. Wszystkie materace Babysense mogą być także stosowane z monitorami oddechu Jeśli wybierzesz materac innej marki i masz wątpliwości czy będzie to odpowiedni materac do monitora Babysense, skontaktuj się z naszym doradcą. Dla rodziców poszukujących markowego materaca w dobrej cenie polecamy model Babysense EASYBabysense AIR - 100% oddychający materac dla niemowląt. Maksymalny przepływ powietrza. Swobodna wentylacja.


W kolejnym wpisie podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze materaca dla niemowląt.


5297 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page