UA-9736616-19
top of page

4 powody dla których warto wybrać nianię Babysense + monitor oddechu?

Zaktualizowano: 9 lip 2023Dzieci są prawdziwym cudem i naprawdę potrzeba dużo trudu, aby je wychować. Nawet w dniach, kiedy wydaje się, że jest to góra wyzwań i rzeka irytacji, jeśli poświęcimy czas na refleksję i spojrzymy poza to, tylko wtedy możemy naprawdę skupić się na wspaniałym darze, którym zostaliśmy obdarzeni, aby prowadzić, chronić i pielęgnować.


Elektronicznie nianie od Babysense oferują niezrównaną elastyczność i mobilność w utrzymywaniu nas w kontakcie z naszymi dziećmi, dając dodatkowy poziom bezpieczeństwa, jednocześnie dając nam trochę więcej wolnego czasu.


1. Koniec z brakiem snu

Minęły już czasy cichego wchodzenia na paluszkach do pokoju dziecka, aby sprawdzić, czy śpi, czy oddycha, a potem przypadkowego budzenia go. Monitor Oddechu Babysense 7 ostrzega Cię, jeśli tempo oddechu dziecka spada poniżej 10 oddechów na minutę lub ustaje na 20 sekund.


Monitor oddechu dziecka nie zapobiega SIDS, ale ma za zadanie ostrzec Cię o potencjalnym zagrożeniu, zanim ono nastąpi. Według zaleceń Krajowego Konsultanta ds. Neonatologii ważne jest, aby praktykować bezpieczny sen i przestrzegać zaleceń, aby zmniejszyć ryzyko SIDS i innych zgonów niemowląt związanych ze snem. Wytyczne te zawierają odpowiedzi na niektóre z pytań, które zawsze zaprzątają nasze głowy:


  • Kiedy jest bezpiecznie, aby moje dziecko spało na brzuszku? Twoje dziecko powinno spać na plecach do 1 roku życia.

  • Kiedy jest bezpiecznie, aby moje dziecko spało z kocykami i poduszkami? Zaleca się trzymanie miękkich przedmiotów (poduszek, zabawek) i luźnej pościeli (kocyków) z dala od miejsca, w którym śpi niemowlę, aby zmniejszyć ryzyko SIDS, uduszenia, uwięzienia i uduszenia.

Możesz się więc zastanawiać, jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo i ciepło oraz czy śpiworki są bezpieczne, gdy dziecko może się przewrócić. Śpiworki są bezpieczniejszą alternatywą dla kołderki. Zalecane są śpiworki bez rękawów, ponieważ kiedy dziecko zaczyna się przewracać, używa ramion do manewrowania swoim ciałem. Z Babysense Video Baby Monitor mogę obserwować mojego malucha, aby zobaczyć co robi podczas snu i uwielbiam to, że mogę monitorować temperaturę w pokoju, aby upewnić się, że jest w sam raz dla mojego dziecka.


2. Możesz mieć oko na swoje dziecko, jednocześnie mając możliwość zajmowania się innymi rzeczami

Posiadanie monitora wideo Babysense ustawionego w pokoju dziecka może oznaczać różnicę między niezliczonymi chwilami spędzonymi na porzucaniu tego co robisz i wędrowaniu przez korytarz co kilka minut "tylko po to by sprawdzić", a możliwością skupienia się na wykonywaniu codziennych czynności, jednocześnie mając oko i ucho na swoje dziecko.


Można również zapytać, jak daleko mogę się znajdować od dziecka, aby było bezpiecznie podczas oglądania go na monitorze? Po prostu upewnij się, że jesteś blisko na tyle, że jeśli musisz zareagować na potrzeby dziecka, czy to ich podstawowe codzienne potrzeby, potrzeby emocjonalne lub w najgorszym przypadku na nagły wypadek medyczny, to jesteś wystarczająco blisko.


3. Spokój umysłu

Twój Babysense Video Monitor odbiera wszystkie dźwięki z pokoju dziecka i przesyła je wraz z obrazami z powrotem do jednostki nadrzędnej, alarmując Cię kiedy Twoje dziecko budzi się z drzemki, płacze, domaga się uwagi lub nawet słyszy, kiedy starszy brat lub siostra składa niespodziewaną wizytę w pokoju dziecinnym. To naprawdę uspokajające wiedzieć, co dzieje się z dzieckiem w każdej chwili (dzień lub noc), bez względu na to, gdzie jesteś w domu.


4. Pełna prywatność - to tylko ja obserwuję i słucham mojego dziecka

Dzisiaj tak wiele nowoczesnych monitorów dla niemowląt posiada długą listę zaawansowanych technologicznie funkcji, podczas gdy mój monitor Babysense jest bezpieczny na włamania, nie wymaga WiFi lub łączności z Internetem, aby działać.


Bezpieczeństwo i pewność, że nikt nie ma dostępu do mojego monitora dla dzieci ma dla mnie ogromne znaczenie. Mogę odpocząć trochę łatwiej, wiedząc, że robię wszystko, co mogę jako rodzic, aby dać mojemu dziecku bezpieczne i pewne środowisko, w którym może się rozwijać i rozkwitać.


Monitory dla niemowląt pomagają na wiele sposobów. Są to z pewnością przydatne małe narzędzia, które pomogą Ci w nauczeniu dziecka samouspokajania się, pomagają złagodzić nasze nerwy, pozwalając nam zobaczyć nasze dziecko w dowolnym momencie, a także natychmiast przekazują dźwięki i obrazy z pokoju Twojego dziecka i ostrzegają Cię, jeśli jest znaczne obniżenie ruchów oddechowych lub jeśli się zatrzymają. Wszystkie te korzyści, a nawet więcej, są nieocenione dla nas wszystkich, rodziców i opiekunów.

Monitor oddechu dla niemowląt Babysense 7 - to wyrób medyczny klasy IIB


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.88 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page